Novi Sad - Liman 3

Liman 3, dvosoban stan, 52m2!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,753 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

143,170 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003040
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 143,170 €
  • Cena po m2 : 2753.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 8/13

U blizini osnovne škole a nedalako od keja i doma zdravlja prodajemo stan uknjižene površine 52 m2. Dvostrano orjentisan, u osnovi je dvosoban ali uz stvarno minimalna ulaganja može se dobiti još jedna spavaća soba a da se postojeći raspored ne remeti. Lep, svetao, održavan. Spoljna pvc stolarija, sigurnosna vrata, laminat nov, parket odličan, kupatilo bez potrebe za renoviranjem. Prodaje se namešten i opremljen tehnikom (u viđenom stanju). Ima pripadajuću ostavu u podrumu zgrade a parking mesta u blizini dovoljno za sve. Bez tereta i zabeležbi. Pozovite 069/383-1007 - Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

152,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,177 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Avijacija

142,000 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,679 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

141,700 €

Podbara, Novi Sad, 1.5-soban stan, 43 m², 5/5 sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,295 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

139,050 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Kompletno renoviran dvoiposoban stan, 58 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,397 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2