Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Bulevar, 65m2. Dvoiposoban.

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,142 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

204,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002453
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 204,200 €
  • Cena po m2 : 3141.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/8

Bulevar oslobođenja, dvorišno orjentisan dvoiposoban stan na prvom spratu. Odlična lokacija, blizu svega a daleko od saobraćaja i buke. Dobar raspored, elektro i vodovodne instalacije promenjene. Uknjižen bez tereta. Pozovite 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

211,150 €

LUX NAMEŠTEN DUPLEKS - JODNA BANJA ID#5974…

  • Soba: 4.0
  • 2,372 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

210,000 €

ČETVOROSOBAN SALONSKI STAN - Pešačka zona* 108m2* ID#10771…

  • Soba: 4.0
  • 1,944 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Liman 2

211,000 €

Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledo…

  • Soba: 2.0
  • 3,576 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 4.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Centar

202,016 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan dvoiposoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 3,207 €/m2
  • 63 m2