Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 45m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,848 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

128,140 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002747
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 128,140 €
  • Cena po m2 : 2847.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Prodaje se jednoiposoban stan - 45m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa,terasa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

125,000 €

Prodaja-88m2-Veternik ID#11573…

  • Soba: 3.0
  • 1,420 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Podbara

123,500 €

Prodaje se jednoiposoban stan na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv…

  • Soba: 1.5
  • 3,338 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Grbavica

126,000 €

Prodaja jednoiposobnog lux nameštenog stana na Grbavici ID#12057…

  • Soba: 1.5
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

118,450 €

Prodaja stana- Socijalno- jednoiposobna struktura ID#9908…

  • Soba: 1.5
  • 2,755 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

137,600 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, 43.00m2, 137600 eur ID#11141…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

136,400 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 49 m2