Novi Sad - Banatić

Banatić, penthouse, iz lifta u stan

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 2,946 €/m2
  • Površina: 129 m2
PRODAJA

380,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002933
  • Površina : 129 m2
  • Cena : 380,000 €
  • Cena po m2 : 2945.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Banatić
  • Broj soba : 4.5
  • Sprat: 5/5

Novogradnja pouzdanog i kvalitetnog investitora na lokaciji Banatić/Sajam, useljiva krajem maja 2026.godine. Stan je penthouse, sa direktnim ulazom u stan iz lifta. Po strukturi četvoroiposoban, sa radnom sobom i 3 spavaće od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom i garderoberom, dok ostale 2 imaju garderober. Grejanje je gradsko sa kalorimetrima. Uz stan se može kupiti garaža od 32m2. U izraženu cenu uključen je PDV i agencijska nadoknada u visini 3%. Za gledanje ili dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

373,200 €

Lux četvoroiposoban penthouse na Grbavici - izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.5
  • 3,059 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Somborski bulevar

372,950 €

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim materijalima n…

  • Soba: 5.0
  • 2,626 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Telep

370,800 €

PRODAJA PETOSOBNOG STANA - NOVOGRADNJA ID#7361…

  • Soba: 5.0
  • 2,611 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Banatić

380,000 €

Banatić, penthouse, iz lifta u stan …

  • Soba: 4.5
  • 2,946 €/m2
  • 129 m2

Novi Sad Telep

385,200 €

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim uli…

  • Soba: 4.0
  • 3,439 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

370,800 €

Lux petosoban stan u urbanoj vili na Telepu - izuzetna ponuda …

  • Soba: 5.0
  • 2,611 €/m2
  • 142 m2