Novi Sad - Telep

Telep, 35m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a.

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,943 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003649
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 2942.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

Telep, funkcionalan, ulično orijentisan dvosoban stan u prizemlju objekta u izgradnji , sa dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Kupatilo i podovi kuhinje će biti obloženi premium keramikom, a sobe Tarkett podnim oblogama. Ugradiće sе najkvalitetnija PVC fasadna i drvena unutrašnja stolarija, a u kupatila sanitarije premium kvaliteta. Završetak radova i uselenje prva polovina 2027 god. U oglašenu cenu uračunat je PDV i posrednička naknada od 3%. 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

108,500 €

Novi Sad - nova detelinara, prodaje se jednosoban stan od 36m2, uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, velike sobe, kuhinje sa trpezarijom ( koja…

  • Soba: 1.0
  • 3,014 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Sajmište

98,200 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,168 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Kej

109,180 €

Kej – Renovirana garsonjera 34 m², idealna za život ili izdavanje…

  • Soba: 0.5
  • 3,211 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

112,500 €

Funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,022 €/m2
  • 37 m2