Novi Sad - Telep

Telep, 45m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a.

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,822 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

126,980 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003650
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 126,980 €
  • Cena po m2 : 2821.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Telep, funkcionalan, ulično orijentisan dvosoban stan na spratu objekta u izgradnji , sa dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Kupatilo i podovi kuhinje će biti obloženi premium keramikom, a sobe Tarkett podnim oblogama. Ugradiće sе najkvalitetnija PVC fasadna i drvena unutrašnja stolarija, a u kupatila sanitarije premium kvaliteta. Završetak radova i uselenje 2027 god. U oglašenu cenu uračunat je PDV i posrednička naknada od 3%. 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

123,000 €

Novi Sad - Adice u blizini Novosadskog puta, na prodaju odličan jednoiposoban stan od 52m2, useljiv, uknjižen. Stan se prodaje kompletno namešten i…

  • Soba: 1.5
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Grbavica

136,000 €

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici-izuzetna lokacija …

  • Soba: 2.0
  • 3,091 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

123,750 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,094 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

130,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,604 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

131,900 €

• Soba: 1.5
  • 2,806 €/m2
  • 47 m2