Novi Sad - Telep

Telep, 33m2. Jednoiposoban stan. Povrat PDV-a.

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,863 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

94,480 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003651
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 94,480 €
  • Cena po m2 : 2863.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Telep, funkcionalan, ulično orijentisan stan na spratu objekta u izgradnji , sa dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom. Kupatilo i podovi kuhinje će biti obloženi premium keramikom, a sobe Tarkett podnim oblogama. Ugradiće sе najkvalitetnija PVC fasadna i drvena unutrašnja stolarija, a u kupatila sanitarije premium kvaliteta. Završetak radova i uselenje 2027 god. U oglašenu cenu uračunat je PDV i posrednička naknada od 3%. 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

99,910 €

Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara Evrope.…

  • Soba: 1.0
  • 3,122 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Futog

88,580 €

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 40 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,215 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajlovo

86,850 €

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 2,068 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

104,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

93,200 €

Kompletno opremljen stan, odlična lokacija!…

  • Soba: 0.5
  • 3,214 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2