Novi Sad - Telep

Telep, 45m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a.

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,822 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

126,980 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003652
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 126,980 €
  • Cena po m2 : 2821.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/3

Telep, funkcionalan, ulično orijentisan dvosoban stan na spratu objekta u izgradnji , sa dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Kupatilo i podovi kuhinje će biti obloženi premium keramikom, a sobe Tarkett podnim oblogama. Ugradiće sе najkvalitetnija PVC fasadna i drvena unutrašnja stolarija, a u kupatila sanitarije premium kvaliteta. Završetak radova i uselenje 2027 god. U oglašenu cenu uračunat je PDV i posrednička naknada od 3%. 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Vidovdansko naselje

127,980 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,803 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

130,800 €

NOVI SAD,DETELINARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

125,961 €

Dvosoban stan - Telep 42m2…

  • Soba: 2.0
  • 2,999 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,684 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

136,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,040 €/m2
  • 45 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

132,000 €

* Novi Sad - Panoramski pogled *…

  • Soba: 2.5
  • 2,933 €/m2
  • 45 m2