Novi Sad - Telep

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,951 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

126,885 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003665
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 126,885 €
  • Cena po m2 : 2950.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

U blizini limana 4 odličan dvosoban stan u izgradnji,cena sa pdv-om za avansno plaćanje.Ovaj projekat predstavlja spoj savremenog arhitektonskog izraza, funkcionalnosti i visokog kvaliteta gradnje, stvarajući novo merilo modernog urbanog stanovanja. Kompleks se sastoji od dve lamele , ulične lamele prepoznatljive po modernoj fasadi i reprezentativnom pristupu, i dvorišne lamele osmišljene da pruži mir, privatnost i pogled ka zelenilu. Kompleks će biti prvoklasno opremljen -Nemački prozori,termoizolacija:deblji zidovi i dodatna fasadna izolacija od 10 cm donose znatne uštede u računima za grejanje i hlađenje,premium vrata sa zvučnom izolacijom,kalorimetri,estetika fasade i ulaza posebno dizajnirana za luksuzan izgled i topao doček; Premium kupatila opremljena prvoklasnim pločicama, Hansgrohe galanterijom, soft-close WC šoljom, i premium lavaboom sa fiokama; Termosilent međuspratna izolacija: Povećava kvalitet života i privatnost između spratova; Tarket višeslojni parket premium kvaliteta;One key lock sistem;Video nadzor.Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Postoji mogućnost kupovine uz plaćanje na rate ili putem stambenih kredita uz korekciju cena u odnosu na avansne uplate. Kontakt za sve dadatne informacije 0693831012

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

131,296 €

*Novi Sad-Adice*…

  • Soba: 3.5
  • 1,648 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

133,400 €

Predstavljamo vam prelepi dupleks stan od 54 kvadratna metra, idealan za porodice, parove, studente ili samce. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom…

  • Soba: 2.0
  • 2,470 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Odličan dvoiposoban stan 52 m² – Telep/Adice, novogradnja, terasa…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

127,800 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 2.0
  • 3,195 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

132,666 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 46 m2