Novi Sad - Telep

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,868 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

197,871 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003666
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 197,871 €
  • Cena po m2 : 2867.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/3

U blizini limana 4 odličan četvorosoban stan u izgradnji,cena sa pdv-om za avansno plaćanje.Ovaj projekat predstavlja spoj savremenog arhitektonskog izraza, funkcionalnosti i visokog kvaliteta gradnje, stvarajući novo merilo modernog urbanog stanovanja. Kompleks se sastoji od dve lamele , ulične lamele prepoznatljive po modernoj fasadi i reprezentativnom pristupu, i dvorišne lamele osmišljene da pruži mir, privatnost i pogled ka zelenilu. Kompleks će biti prvoklasno opremljen -Nemački prozori,termoizolacija:deblji zidovi i dodatna fasadna izolacija od 10 cm donose znatne uštede u računima za grejanje i hlađenje,premium vrata sa zvučnom izolacijom,kalorimetri,estetika fasade i ulaza posebno dizajnirana za luksuzan izgled i topao doček; Premium kupatila opremljena prvoklasnim pločicama, Hansgrohe galanterijom, soft-close WC šoljom, i premium lavaboom sa fiokama; Termosilent međuspratna izolacija: Povećava kvalitet života i privatnost između spratova; Tarket višeslojni parket premium kvaliteta;One key lock sistem;Video nadzor.Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Postoji mogućnost kupovine uz plaćanje na rate ili putem stambenih kredita uz korekciju cena u odnosu na avansne uplate. Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

196,670 €

Agencija Moj Dom nudi fantastičan trosoban stan u novogradnji, u kojem niko nije živeo. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja spaja sve pogodnos…

  • Soba: 3.0
  • 3,450 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

198,300 €

Telep-Veliki Četvorosoban stan 77 m2-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Novo Naselje

196,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju komforan trosoban stan sa prelepim, neometanim, pogledom na krosnje drveca i krovove zgrada. Stan je svetao, dvostr…

  • Soba: 3.0
  • 2,513 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 71 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

195,000 €

Jednoiposoban stan na prodaju u Hadži Ruvimovoj…

  • Soba: 1.5
  • 5,270 €/m2
  • 37 m2