Novi Sad - Telep

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,962 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

109,605 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003667
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 109,605 €
  • Cena po m2 : 2962.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/3

U blizini limana 4 odličan dvosoban stan u izgradnji,cena sa pdv-om za avansno plaćanje.Ovaj projekat predstavlja spoj savremenog arhitektonskog izraza, funkcionalnosti i visokog kvaliteta gradnje, stvarajući novo merilo modernog urbanog stanovanja. Kompleks se sastoji od dve lamele , ulične lamele prepoznatljive po modernoj fasadi i reprezentativnom pristupu, i dvorišne lamele osmišljene da pruži mir, privatnost i pogled ka zelenilu. Kompleks će biti prvoklasno opremljen -Nemački prozori,termoizolacija:deblji zidovi i dodatna fasadna izolacija od 10 cm donose znatne uštede u računima za grejanje i hlađenje,premium vrata sa zvučnom izolacijom,kalorimetri,estetika fasade i ulaza posebno dizajnirana za luksuzan izgled i topao doček; Premium kupatila opremljena prvoklasnim pločicama, Hansgrohe galanterijom, soft-close WC šoljom, i premium lavaboom sa fiokama; Termosilent međuspratna izolacija: Povećava kvalitet života i privatnost između spratova; Tarket višeslojni parket premium kvaliteta;One key lock sistem;Video nadzor.Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Postoji mogućnost kupovine uz plaćanje na rate ili putem stambenih kredita uz korekciju cena u odnosu na avansne uplate. Kontakt za sve dadatne informacije 0693831012

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Spens

118,450 €

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 €…

  • Soba: 1.0
  • 3,589 €/m2
  • 33 m2

Sombor Sombor

100,940 €

Prodaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru…

  • Soba: 3.0
  • 1,294 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

113,450 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,701 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,007 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

107,051 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,745 €/m2
  • 39 m2