Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan dvoiposoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,829 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

149,920 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003671
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 149,920 €
  • Cena po m2 : 2828.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/3

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, dvoiposoban stan na I spratu moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilom i terasom. Odličan izbor za investiciju ili za lične potrebe. Mirna i tiha lokacija. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Stan je useljiv februara 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

153,450 €

Na prodaju – dvosoban stan kod Novosadskog Sajma, sa obezbeđenim parkingom tokom cele godine Prodaje se izuzetno funkcionalan stan na odličnoj lo…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

142,600 €

Trosoban stan, 71 m², Adice, Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,008 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

156,700 €

Bulevar oslobođenja ID#9055…

  • Soba: 2.0
  • 2,487 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Klisa

150,400 €

Na prodaju troiposoban stan na Klisi – odličan porodičan dom. Predstavljamo vam komforan troiposoban stan površine 73 m², smešten na drugom sp…

  • Soba: 3.5
  • 2,060 €/m2
  • 73 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,380 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,153 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2