Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 40m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,803 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

112,130 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003330
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 112,130 €
  • Cena po m2 : 2803.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/3

Prodaje se jednoiposoban stan - 40m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na visokom prizemlju zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom,spavaća soba, kupatilo, vešeraj, terasa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan na Telepu – novogradnja…

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

117,000 €

Stan sa parking mestom- Petrovaradin, Novi Sad ID#10298…

  • Soba: 1.5
  • 2,786 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

105,300 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,925 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2