Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

PETROVARADIN-TOP LOKACIJA-NOVOGRADNJA-LUKSUZAN PETOSOBAN STAN

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,495 €/m2
  • Površina: 119 m2
PRODAJA

296,870 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003068
  • Površina : 119 m2
  • Cena : 296,870 €
  • Cena po m2 : 2494.71 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 1/2

Novo u ponudi!!! Fenomenalan, petosoban stan, na I spratu moderne stambene zgrade, ukupne površine 119,10 m2, sa dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, 1 dvokrevetnom sobom, 3 jednokrevetne sobe, 2 kupatila, ostavom i terasom. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Stan je blizu svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život kao što su škola, vrtić, banka, restorani. Stan se nalazi u blizini glavnih saobraćajnica, a blizu su i stanice gradskog saobraćaja. Ako volite mir i tišinu, ali volite i brzo da stignete u centar dešavanja ovo je stan za vas. Planirani rok završetka je septembar 2026. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Podbara

293,550 €

Prodaja prelepog petosobnog dupleksa na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada,129m2…

  • Soba: 5.0
  • 2,276 €/m2
  • 129 m2

Novi Sad Centar

288,500 €

Novi Sad, Centar - Arhimandrita Jovana Rajića. EKSKLUZIVNO I RETKO NA TRŽIŠTU - IDEALNA PORODIČNA NEKRETNINA U NAJTRAŽENIJOJ ULICI U NOVOM SADU +…

  • Soba: 4.0
  • 2,885 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

Lux stan -Izuzetna Ponuda - Prodaja Stana na Limanu 3!…

  • Soba: 3.5
  • 3,356 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Grbavica

305,000 €

Novi Sad, Grbavica, Gogoljeva ulica, prodaje se u vrlo kvalitetnoj zgradi komforan uknjizen i kompletno namesten cetv…

  • Soba: 4.0
  • 2,933 €/m2
  • 104 m2