Novi Sad - Grbavica

Jednoiposoban stan na Grbavici

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,589 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

95,790 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003694
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 95,790 €
  • Cena po m2 : 2588.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/4

Stan se nalazi u nadogradnji zgrade na 4. spratu sa liftom. Zgrada je uredna, dobro održavana i trenutno u procesu renoviranja, sa dobijenom upotrebnom dozvolom. Ugrađena PVC stolarija, grejanje na norveške radijatore. Funkcionalan raspored: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo, spavaća soba i terasa. U cenu je uračunata agencijska naknada u iznosu od 3%. Kontakt 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

86,800 €

NOVI SAD.PODBARA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,100 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Grbavica

95,790 €

Na prodaju dvosoban stan na Grbavici, 47m2, 95790e…

  • Soba: 2.0
  • 2,038 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orije…

  • Soba: 0.5
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Telep

105,100 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,563 €/m2
  • 41 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 43 m2

99,700 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 43 m2…

  • Soba: 1.5
  • 2,319 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

104,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2