Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Luksuzan četvorosoban, novi stan – centar - RETKO U PONUDI!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,297 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

270,340 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003510
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 270,340 €
  • Cena po m2 : 3296.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/4

Vrhunski četvorosoban, novi stan sa podnim grejanjem na gas. Stan poseduje dva kompletna kupatila. Mirna i široka ulica, prva do Bulevara oslobođenja. Manja zgrada sa 16 stanova, bez lokala, sa garažom u suterenu. Visina 2,90m, stan sa ekskluzivnim parketom i opremom... Stan je uknjižen i odmah useljiv. Nekretnina za svaku preporuku. U cenu je uključen PDV i agencijska naknada u visini od 3%. Mogućnost povrata PDV-a za kupca prve nekretnine. Uz stan se prodaje i garažno mesto. Cena 22.000,00 eura. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

279,900 €

Trosoban stan sa velikom krovnom terasom u strogom centru Novog Sada – pogled na Miletićev trg U strogom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini …

  • Soba: 3.0
  • 4,241 €/m2
  • 66 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

278,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD - Petrovaradin - Sremska Kamenica 100.00m2 ID#7641…

  • Soba: 3.0
  • 2,780 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Centar

265,300 €

NOVI SAD.CENTAR.ČETVOROSOBAN STAN.UZ STAN IDE I GRAŽA.Stan je direktno povezan liftom sa zasebnom garažom 15 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Novo Naselje

267,800 €

Na prodaju komforan trosoban stan površine 73 m² u mirnom i traženom naselju Šarengrad. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dve spavaće…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

263,400 €

Luksuzan četvorosoban stan u urbanoj vili – Tatarsko brdo …

  • Soba: 4.0
  • 2,832 €/m2
  • 93 m2

Trosoban stan u novoj zgradi u Srem

267,800 €

Trosoban stan u novoj zgradi u Sremskoj Kamenici Agencija Moj Dom vam predstavlja odličan trosoban stan u gotovo novom objektu u Sremskoj Kamenici. …

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 100 m2