Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,662 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

151,710 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003623
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 151,710 €
  • Cena po m2 : 2661.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/3

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, trosoban stan, ukupne površine 57m2, na II spratu, sa dnevnim boravkom sa trpezarijom, kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatilom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv od januara 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

148,700 €

Grbavica-Lep Dvosoban stan 43 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,458 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

147,300 €

NOVI SAD.BULEVAR.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,202 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

159,650 €

* Novi Sad - Telepska dolina *…

  • Soba: 4.0
  • 2,534 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odlično Rasporeda, Porodičan stan- 54 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2