Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,653 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

137,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003622
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 137,950 €
  • Cena po m2 : 2652.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, dvosoban stan, ukupne površine 52m2, na I spratu, sa dnevnim boravkom sa trpezarijom, kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv od januara 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Novi Sad - Bulevar Evrope Na prodaju, namesten, dvosoban stan od 50m2 na Bulevaru Evrope. Kontakt - 063446559, 062304062 Sifra - 1032074 Moj Dom nekre…

  • Soba: 2.0
  • 2,800 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,380 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,153 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Somborski bulevar

143,200 €

Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 53m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Salajka

140,080 €

SALAJKA 44m2 NOVIJA GRADNJA …

  • Soba: 1.5
  • 3,184 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

DVOSOBAN STAN 45M2 SOMBORSKI BULEVAR U DOBROM STANJU 139 000EU…

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2