Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,603 €/m2
  • Površina: 105 m2
PRODAJA

273,290 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003621
  • Površina : 105 m2
  • Cena : 273,290 €
  • Cena po m2 : 2602.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/3

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, četvorosoban stan, ukupne površine 105m2, na II spratu, sa dnevnim boravkom sa trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, 2 kupatila, 2 garderobera, degažmana i 2 terase. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Komfor retko viđen na tržištu. Stan je useljiv od januara 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

278,100 €

Penthouse, novogradnja, odmah useljivo - *povrat PDV-a* ID#10330…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Detelinara

281,200 €

Retko u ponudi – kompletno namešten porodičan stan! U vremenu kada cene nekretnina kontinuirano rastu, prava odluka je ulaganje u nekretninu ko…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

278,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Bulevar

268,830 €

Šestosoban stan na Bulevaru! Agencija Moj Dom prodaje stan koji se vrlo retko pojavljuje u ponudi. Jedinstvena nekretnina na neverovatnoj lokaciji. …

  • Soba: 6.0
  • 1,545 €/m2
  • 174 m2

Novi Sad Centar

273,160 €

Salonski stan u srcu Novog Sada ID#9681…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Podbara

278,100 €

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja…

  • Soba: 4.0
  • 2,927 €/m2
  • 95 m2