Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,600 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

244,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003620
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 244,400 €
  • Cena po m2 : 2600.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, četvorosoban stan, ukupne površine 94m2, na III spratu, sa dnevnim boravkom sa trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, 2 kupatila, toaletom, ostavom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Komfor retko viđen na tržištu. Stan je useljiv od januara 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

236,900 €

Podbara, 64m2. Fantastičan dvosoban stan sa pogledom na Dunav. …

  • Soba: 2.0
  • 3,702 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

250,850 €

Prodajemo izuzetno kvalitetne stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na Severnom Telepu. U pitanju je projekat jedne sjajne investitorske kuće, k…

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Centar

238,500 €

Novi  Sad ,Podbara, komforan četvorosoban stan,kuhinja fizički odvojena , lepe prostorije a sam prostor idealan z…

  • Soba: 4.0
  • 2,650 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Betanija

247,200 €

ATRAKTIVNA LOKACIJA TROSOBAN DUPLEKS SA GARAŽOM-17m2 ID#9180…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Centar

247,900 €

Petosoban u strogom centru!…

  • Soba: 5.0
  • 1,610 €/m2
  • 154 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

236,900 €

Porodičan stan 82m2 - Bulevar Patrijarha Pavla …

  • Soba: 2.5
  • 2,889 €/m2
  • 82 m2