Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,600 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

244,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003619
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 244,400 €
  • Cena po m2 : 2600.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/3

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, četvorosoban stan, ukupne površine 94m2, na II spratu, sa dnevnim boravkom sa trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, 2 kupatila, toaletom, ostavom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Komfor retko viđen na tržištu. Stan je useljiv od januara 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

247,200 €

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Centar

253,000 €

Četvorosoban stan u strogom centru Novog Sada – premium nekretnina sa garažom…

  • Soba: 4.0
  • 2,780 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Novo Naselje

236,900 €

Predstavljamo vam izvanrednu priliku za kupovinu četvorosobnog stana od prostranih 105m2 sa terasama u jednom od najlepših i najbolje planiranih kva…

  • Soba: 4.0
  • 2,820 €/m2
  • 84 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Sajmište

240,000 €

Prodaja stana-Sajam, Četvorosoban, Renoviran, Uknjižen! 96m2 ID#7324…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Detelinara

245,150 €

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMETŠTEN STAN.Zgrada poseduje lift koji vodi direktno u garažu, što zna?…

  • Soba: 2.0
  • 3,605 €/m2
  • 68 m2