Novi Sad - Adice

Adice odličan jednoiposoban stan brzo useljiv

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,648 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

60,980 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002477
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 60,980 €
  • Cena po m2 : 1648.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Adice 36 m2 u izgradnji jednoiposoban u prizemlju manje zgrade u nizu,kniži se kao garaža a ulaz u stan je redovan( iz ulaza zgrade).Odličan kvalitet gradnje i opreme koja će biti u stanu.Ekonomično grejanje.Obezbeđen parking za stanare.Uredna dokumentacija,useljivo u maju 2026.Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

55,000 €

Dvosoban stan na Alibegovcu …

  • Soba: 2.0
  • 1,410 €/m2
  • 39 m2

Divčibare, 31m2, apartman.

61,800 €

Divčibare, 31m2, apartman. …

  • Soba: 1.0
  • 1,994 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

51,500 €

Adice-Kamenjar-Useljiv Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 u Prizemlju-kupovina za Gotovinu-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,515 €/m2
  • 34 m2

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPA

53,000 €

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPAONIK ZONED ID#8316…

  • Soba: 0.5
  • 2,120 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

56,650 €

Garsonjera sa galerijom u srcu Novog Sada – Zmaj Jovina…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Futog

51,900 €

Stari Futog-Uknjižena Garsonjera 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,854 €/m2
  • 28 m2