Temerin - Temerin

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – TEMERIN

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,390 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

87,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003314
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 87,600 €
  • Cena po m2 : 1390.48 €/m2
  • Grad : Temerin
  • Lokacija : Temerin
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/4

Na prodaju je dvosoban stan od 63 m² u Temerinu, smešten na IV spratu zgrade bez lifta. Zgrada je građena 80-ih godina punom ciglom, sa debelim zidovima (preko 40 cm), što obezbeđuje odličnu termo i zvučnu izolaciju. Stan je u izvornom stanju i ima funkcionalan raspored, jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije. Grejanje je na gas (gasne peći). Lokacija je praktična za svakodnevni život – autobuska stanica je odmah ispred zgrade, a u neposrednoj blizini su škola, marketi i svi neophodni sadržaji. Stan je idealan za mlade parove koji žele miran i funkcionalan prostor, ali i za sve koji žele da ga renoviraju i urede po svom ukusu. U cenu je uračunata agencijska naknada. Za više informacija i dogovor oko gedanja pozovite me na 069/383-1009 Dragana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

84,300 €

NOVI SAD.SAJAM.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,242 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLET NAMEŠTENA GARSONJERA SA PODSTANAROM! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom na 4/6 spratu. U sklopu zgra…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Podbara

93,500 €

Prodaja garsonjera-25m2, Nova, Dvorišno orijentisana ID#11609…

  • Soba: 0.5
  • 3,740 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

87,000 €

Stan je moguce kupiti trenutno samo za kes zato sto je cela zgrada u procesu uknjizbe. Kontakt: 062 7445 42&nb…

  • Soba: 1.0
  • 2,900 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Podbara

88,580 €

Novi Sad, Podbara - Jednoiposoban stan 35 m2 za kredit za mlade …

  • Soba: 1.5
  • 2,531 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Adice

84,450 €

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektr…

  • Soba: 1.5
  • 2,011 €/m2
  • 42 m2