Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,510 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

175,710 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001989
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 175,710 €
  • Cena po m2 : 2510.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar Oslobođenja- 63 m2 -Uknjižen -I sprat…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

172,000 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,127 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Grbavica

175,000 €

Novi Sad - Grbavica Na prodaju stan od 66m2 u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je kompletno renoviran, uknjižene i grejne površine od 52m2 + terasa …

  • Soba: 2.5
  • 3,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Centar

169,950 €

Dvosoban salonski stan u pešačkoj zoni, uknjižen, 51m2 ID#9338…

  • Soba: 2.0
  • 3,332 €/m2
  • 51 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

171,110 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,852 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Lep dvoiposoban stan-Telep 065 385 88 86…

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 59 m2