Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,809 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

115,161 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002006
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 115,161 €
  • Cena po m2 : 2808.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

105,300 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,925 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

121,770 €

Južni Telep-Odličan Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,706 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,680 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

108,150 €

Novi Sad, Petrovaradin, prodaje se odličan dvosoban stan koji je vrlo lako moguće preurediti u dvoiposoban . Potrebno …

  • Soba: 2.0
  • 1,833 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adice

115,000 €

Novi Sad, Adice. NAMEŠTEN DUPLEX U NOVOJ ZGRADI SA PARKING MESTOM. Stan je površine 65m2, donja etaža je 41m2, a gornja 24m2. Stan je dvosoban, na …

  • Soba: 2.0
  • 1,769 €/m2
  • 65 m2