Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,510 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

175,710 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002010
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 175,710 €
  • Cena po m2 : 2510.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

170,000 €

Novi Sad, Liman 4, nov dvosoban stan u novom kompleksu Liman 5…

  • Soba: 2.0
  • 3,208 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Centar

185,400 €

Prodajemo kuću u centru Novog Sada!!! Kuća je u deljenom dvorištu sa drugom kućom do ulice, nalazi se u samom centru nadomak pešačke zone. K…

  • Soba: 4.0
  • 1,520 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Centar

169,950 €

Dvosoban salonski stan u pešačkoj zoni, uknjižen, 51m2 ID#9338…

  • Soba: 2.0
  • 3,332 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Podbara

169,572 €

TROSOBAN-PDV-KVALITET ID#11033…

  • Soba: 2.0
  • 2,609 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Veternk

171,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

172,500 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 67 m2