Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Luksuzan četvorosoban stan u urbanoj vili – Tatarsko brdo

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,832 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

263,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003720
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 263,400 €
  • Cena po m2 : 2832.26 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/2

U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan smešten u modernoj urbanoj vili na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan pruža visok nivo komfora i savremeni koncept stanovanja, uz pažljivo birane materijale i napredne tehničke sisteme. Kupcima ovog stana je na raspolaganju gratis deo dvorišta površine oko 70 m² sa pripadajućim parking mestom, kao i ostava od oko 15 m² u suterenu objekta. Opremljen je Smart Home sistemom, podnim grejanjem putem toplotne pumpe, ALU stolarijom sa roletnama povezanim sa pametnim sistemom, tarket podnim oblogama, granitnom keramikom, kao i furniranim unutrašnjim vratima. U cenu je uključena i inverter klima u dnevnom boravku. Objekat poseduje kontrolu pristupa i video-nadzor, dok je fasada izvedena kao DEMIT termoizolaciona fasada, obložena kombinacijom bavalita i Fundermax ploča, što doprinosi dugotrajnosti i modernom izgledu objekta. Idealna nekretnina za one koji traže luksuz, privatnost i savremen način života na prestižnoj lokaciji. U cenu je uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Za sve informacije 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

254,860 €

Severni Telep-Veliki Konforan Petosoban stan 98 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,601 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Grbavica

256,250 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

257,340 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,709 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Sajmište

270,000 €

Prodajemo stan- Sajam- 5 spavaćih soba ID#9918…

  • Soba: 6.0
  • 2,269 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Telep

265,250 €

Na Telepu, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada, prodaje se potpuno nov, moderan četvorosoban stan koji odiše komforom i kvalitetom stan se…

  • Soba: 4.0
  • 2,763 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Podbara

265,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 78 m2