Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Luksuzan četvorosoban stan u urbanoj vili – Tatarsko brdo

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,832 €/m2
  • Površina: 98 m2
PRODAJA

277,580 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003729
  • Površina : 98 m2
  • Cena : 277,580 €
  • Cena po m2 : 2832.45 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Luksuzan četvorosoban stan u urbanoj vili – Tatarsko brdo U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan smešten u modernoj urbanoj vili na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Nekretnina pruža visok nivo komfora i savremen koncept stanovanja, uz pažljivo birane materijale i napredne tehničke sisteme. Uz stan, kupcima je gratis obezbeđena ostava u suterenu površine oko 10 m². Mogućnost kupovine garažnog mesta: – Garaža za jedno vozilo: 20.000 EUR + PDV – Garaža za dva vozila: 30.000 EUR + PDV Stan je opremljen Smart Home sistemom, podnim grejanjem putem toplotne pumpe, ALU stolarijom sa roletnama povezanim na pametni sistem, tarket podnim oblogama, granitnom keramikom i furniranim unutrašnjim vratima. U cenu je uključena i inverter klima u dnevnom boravku. Objekat poseduje kontrolu pristupa i video-nadzor. Fasada je izvedena kao DEMIT termoizolaciona, obložena kombinacijom bavalita i Fundermax ploča, što garantuje dugotrajnost, energetsku efikasnost i moderan izgled. Idealna nekretnina za kupce koji traže luksuz, privatnost i kvalitetan životni prostor na prestižnoj lokaciji. U cenu je uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Za sve informacije: 060 060 1204

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

281,490 €

Sremska Kamenica - Četvorosaoban stan sa pogledom na Novi Sad 92m2 + GRATIS parking mesto …

  • Soba: 3.5
  • 3,060 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Sajmište

270,000 €

Prodajemo stan- Sajam- 5 spavaćih soba ID#9918…

  • Soba: 6.0
  • 2,269 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Sajmište

285,800 €

NOVI SAD.SAJAM.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE U DVORIŠTU (Svet nekretnine, Novi Sad, Re…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Centar

279,900 €

Trosoban stan sa velikom krovnom terasom u strogom centru Novog Sada – pogled na Miletićev trg U strogom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini …

  • Soba: 3.0
  • 4,241 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Novo Naselje

267,800 €

Na prodaju komforan trosoban stan površine 73 m² u mirnom i traženom naselju Šarengrad. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dve spavaće…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

278,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 108 m2