Novi Sad - Centar

Renoviran dvoiposoban stan, zajednički parking u dvorištu

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,448 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

200,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003728
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 200,000 €
  • Cena po m2 : 3448.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/5

Moderno renoviran dvoiposoban stan u centru grada, u blizini Bulevara oslobodjenja. U dvorištu zgrade je zajednički parking za stanare. Nekretnina idealna kao investicija za izdavanje na dan, redovan zakup ili kao poslovni prostor. Sastoji se od dnevnog boravka sa polu odvojenom kuhinjom, 2 terase, 2 spavaće sobe i kupatila. Zgrada poseduje lift. U cenu je uključena posrednička nadoknada od 3%. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

198,250 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,050 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,200 €

Bulevar, 65m2. Dvoiposoban. …

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

197,950 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,869 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Salajka

194,410 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,558 €/m2
  • 76 m2