Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Troiposoban stan 96m2

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,699 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

259,140 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003695
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 259,140 €
  • Cena po m2 : 2699.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/4

Prodaje se troiposoban stan 96m2 u izgradnji na Telepu. Odlična povezanost sa ostatkom grada i blizina svog potrebnog sadržaja. Stan je dvorišno orijentisan i gleda ka Dunavu. Nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, vešeraj, terasu koja gleda na dvorište, kupatilo, toalet i hodnik. Rok završetka je predviđen za kraj 2026. godine. Za kupce prve nekretnine, postoji mogučnost povrata PDV. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Za više informacija pozovite na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

253,050 €

FENOMENALAN ČETVOROSOBAN STAN U CENTRU NOVOG SADA- izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potp…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Centar

251,550 €

Novi Sad,Centar,četvorosoban dupleks stan,tri terase,predivan pogled,u dvorištu zgrade parking mesta za stanare.Stan b…

  • Soba: 4.0
  • 1,700 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Centar

255,650 €

Centar-Odličan Trosoban stan 73 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,502 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

267,800 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan u izgradnji, parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Kej

257,500 €

Ako maštate o jutarnjoj kafi uz pogled na reku, šetnjama kejom i bezbrižnom odrastanju dece uz uređena dvorišta i igrališta – ovaj stan je upr…

  • Soba: 3.0
  • 3,627 €/m2
  • 71 m2