Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Nova detelinara - Dvoiposoban stan funkcionalnog rasporeda 55m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,622 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003371
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2621.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/5

Prodaje se namešten dvoiposoban stan na Novoj detelinari na V spratu u zgradi sa liftom. Stan sarži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, terasu i hodnik. Zgrada je prilagođena osobama sa invaliditetom. Za više informacija i gledanje stana, pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odličan stan na mirnoj lokaciji sa parkingom – 51m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,827 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Grbavica

145,000 €

Grbavica-Useljiv Namešten Dvosoban stan 44 m2 sa Parkingom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,295 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,600 €

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni…

  • Soba: 3.0
  • 1,854 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,608 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Bulevar Evrope, 54m2. Odličan dvosoban stan. …

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba s…

  • Soba: 2.5
  • 2,959 €/m2
  • 49 m2