Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Triposoban stan 106m2

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,377 €/m2
  • Površina: 106 m2
PRODAJA

252,010 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002754
  • Površina : 106 m2
  • Cena : 252,010 €
  • Cena po m2 : 2377.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/3

Prodaje se troiposoban stan - 106m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na III spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, vešeraj, terasa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

257,500 €

NOV SAD.NOVO NASELJE.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Centar

250,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN – CENTAR, TOP LOKACIJA…

  • Soba: 1.5
  • 5,319 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

247,200 €

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Podbara

254,900 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

246,500 €

Kompletno opremljen dupleks 94 m² u Somborskoj ulici sa parking mestom…

  • Soba: 4.0
  • 2,622 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Grbavica

256,250 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2