Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan80m2

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,371 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

189,680 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002752
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 189,680 €
  • Cena po m2 : 2371.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/3

Prodaje se troiposoban stan - 80m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na III spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dtri spavaće sobe, kupatilo, toalet, dve terase i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

190,550 €

Odličan trosoban - Novo naselje, SAVINA…

  • Soba: 3.0
  • 2,844 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Centar

185,400 €

Novi Sad - Centar Na prodaju komforan, trosoban, porodičan stan od 76m2. Stan se nalazi u Kosovskoj ulici, na svega 2 minuta hoda od centra grada. Po…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

191,580 €

Trosoban stan 60m² | Square Garden | Uknjižen, bez tereta | 3. sprat…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

185,000 €

Prodajemo stan- Bulevar Evrope, Novi Sad ID#9678…

  • Soba: 3.0
  • 2,761 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Novo Naselje

185,400 €

Novo naselje - Savina. 87m2, četvorosoban dupleks . …

  • Soba: 4.0
  • 2,131 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

180,000 €

Na prodaju duplex stan u blizini Sheratona – odlična lokacija!…

  • Soba: 3.5
  • 2,571 €/m2
  • 70 m2