Novi Sad - Spens

Novi Sad, Spens - Trosoban stan 73m2 u oklolini suda

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

187,975 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002167
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 187,975 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Spens
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/5

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji. Blizina Spensa, Bulevara Oslobođenja, suda... Lokacija same nekretnine je idalna za poslovni prostor, kao advokatska kancelarija ili neka druga tiha delatnost. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi bez lifta. U izvornom je stanju. Dvorišno orijentisan. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba, dve spavaće sobe, izdvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i hodnik. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

185,400 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. MOGUĆNOST KUPOVINE  GARAŽE  17M2 (Svet nekretnine,…

  • Soba: 3.0
  • 2,649 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

PETOSOBAN STAN - TELEP ID#10297…

  • Soba: 5.0
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Sajmište

193,820 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 58 m …

  • Soba: 2.0
  • 3,342 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

189,360 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi na prvom spratu,manja zgradica sa po …

  • Soba: 3.5
  • 2,459 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

195,700 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Odličan dupleks na Grbavici. 111m2, 180000 eur ID#3772…

  • Soba: 3.0
  • 1,670 €/m2
  • 111 m2