Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Nov, neuseljavan jednoiposoban stan - Moguća kupovina putem kredita za mlade

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

108,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002120
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 108,150 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/4

Novi Sad, Telep - Nov, neuseljavan jednoiposoban stan. Lepa i mirna lokacija. Neposredna blizina ulice Heroja Pinkija, ali opet, sklonjen i uvučen od gradske buke i gužve. Dvorišno orijentisan. Raspored prostorija: dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i ulazni hodnik. Uknjižen 1/1. Stan je moguće kupiti i putem kredita za mlade. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

108,150 €

Moderna garsonjera 29 m² u novogradnji, strogi centar Novog Sada…

  • Soba: 0.5
  • 3,729 €/m2
  • 29 m2

* Zlatibor - Širi centar *

113,700 €

* Zlatibor - Širi centar *…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

108,460 €

Telep-Lep Dvosoban stan 39 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

99,000 €

Dvosoban stan na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu. Stan je površine 64m2, i nalazi se u potkrovlju sta…

  • Soba: 2.0
  • 1,547 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

108,150 €

Grbavica, Novi Sad – 1.5 soban stan, 29 m², visoko prizemlje…

  • Soba: 1.5
  • 3,729 €/m2
  • 29 m2