Petrovaradin (Novi Sad) - Stari Majur

Novi Sad, Petrovaradin - Trosoban stan 79m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,904 €/m2
  • Površina: 79 m2
PRODAJA

150,380 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003713
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 150,380 €
  • Cena po m2 : 1903.54 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Stari Majur
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/1

Prodaje se trosoban stan površine 79m2 koji se nalazi u prizemlju kuće u Petrovaradinu. Lokacija odlična, na manje od 5 min vožnje do centra Novog Sada. Blizina marketa, apoteka, osnovne škole, autobuskog stajališta... Stan je uknjižen 1/1, bez tereta.Sadrži sledeće prostorije: dnevnu sobu sa trpezarijskim delom, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Parking se nalazi ispred kuće. U oglašenu cenu je uračunata agencijska naknada u iznosu od 3% Za više informacija i gledanje, pozovite na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

141,650 €

NOVI SAD. CENTAR. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,632 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

143,960 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,482 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar

147,290 €

Na prodaju – poslovni prostor/stambeni prostor 46 m² na Bulevaru Oslobođenja, idealan za posao ili život Na prodaju je odličan poslovni prostor…

  • Soba: 1.5
  • 3,202 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

158,250 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 2.0
  • 3,597 €/m2
  • 44 m2