Novi Sad - Adamovićevo naselje

Bulevar Evrope, 67m2, trosoban stan.

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,690 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

180,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002966
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 180,250 €
  • Cena po m2 : 2690.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/11

Odličan, moderan stan na Bulevaru, funkcionalnog rasporeda - prodaje se namešten i opremljen tehnikom. Kvalitetna zgrada, sa 2 lifta, Svetao, komforan, sa plafonom visine 3 metra. Ugradni plakari u predsoblju i spavaćim sobama. Dvostrano orjentisan na dvorišnu stranu. Odmah useljiv po isplati, uknjižen, cena nije fiksna. Hitna prodaja. U cenu uračunata posrednička naknada od 3%. 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

175,600 €

Na prodaju moderan trosoban stan površine 62m² u zgradi koja je trenutno u izgradnji. Stan se nalazi na trećem spratu i poseduje lift. Raspored je …

  • Soba: 3.0
  • 2,832 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Socijalno

185,400 €

Prodajemo predivan nov stan u novoj zgradi izuzetno kvalitetne gradnje od renomiranog investitora na sjajnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen …

  • Soba: 2.0
  • 3,863 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalnu garsonjeru na izuzetnoj lokaciji, pogodnu kako za stanovanje, tako i za obavljanje poslovne delatnosti, …

  • Soba: 2.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Veternk

177,160 €

Veternik- Novogradnja…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Novi Sad -Nova DetelinaraFenomenalan porodicni duplex u delu grada gde je sve na dohvat  ruke.Stan je paz…

  • Soba: 3.0
  • 2,318 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Kej

179,900 €

Novi Sad, Kej. TROSOBAN STAN SA POGLEDOM NA DUNAV! Fantastičan stan sa nestvarnim pogledom - i nije poslednji sprat! Stan je pozicioniran na vrlo atr…

  • Soba: 3.0
  • 2,534 €/m2
  • 71 m2