Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Trosoban stan 58m2 - Prodaje se trosoban stan

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,125 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

123,270 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003604
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 123,270 €
  • Cena po m2 : 2125.34 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Petrovaradin, Trosoban stan 58m2 - Prodaje se trosoban stan od 58 m2 u Petrovaradinu. Stan se nalazi na II spratu zgrade bez lifta i sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, terasa i hodnik. Rok završetka se predvidja za početak 2027. godine. Za kupce prve nekretnine je moguć povrat PDV. U oglašenu cenu je već uračunata agencijska naknada u iznosu od 3%. Za više informacija pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Satelit

113,300 €

Novi Sad - Satelit Na prodaju dvosoban stan od 50m2 u izvornom stanju. Uknjižen 1/1, moguća je kupovina na kredit. Kontakt - 063446559 Šifra - 103…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

113,520 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,769 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Podbara

129,400 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,405 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

114,300 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 2.0
  • 2,598 €/m2
  • 44 m2