Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Trosoban stan 60m2 - Prodaje se trosoban stan

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,110 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

126,590 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003404
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 126,590 €
  • Cena po m2 : 2109.83 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

Petrovaradin, Trosoban stan 60m2 - Prodaje se trosoban stan od 60 m2 u Petrovaradinu. Stan se nalazi na idealnom I spratu i sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, terasa i hodnik. Rok završetka se predvidja za početak 2027. godine. Za kupce prve nekretnine je moguć povrat PDV. U oglašenu cenu je već uračunata agencijska naknada u iznosu od 3%. Za više informacija pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

135,080 €

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,814 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

134,000 €

Kompletno renoviran jednoiposoban stan sa velikom terasom – Podbara…

  • Soba: 1.5
  • 3,829 €/m2
  • 35 m2

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *

120,500 €

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *…

  • Soba: 2.0
  • 2,459 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

131,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,790 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

126,000 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,316 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Detelinara

123,000 €

Prodaja dvosoban, Novi Sad-Detelinara, 46m2 ID#11862…

  • Soba: 2.0
  • 2,674 €/m2
  • 46 m2