Novi Sad - Grbavica

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici-izuzetna lokacija

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,091 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

136,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003511
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 136,000 €
  • Cena po m2 : 3090.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/5

Prodaje se kompletno namešten i odmah useljiv jednoiposoban soban stan od 44 m2, na Grbavici, Stan se nalazi na I spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, podrumom, ima dvorište sa parking mestima za stanare, sa rampom. Izuzetna lokacija, na 5 minuta od Kliničkog centra i Medicinskog fakulteta, na 10 minuta od pijace, centra, Sajma, Spensa, Merkatora. Dve zelene površine u okolini stana. Lep i funkcionalan raspored soba u stanu: predsoblje, odvojene dnevna i spavaća soba, odvojena kuhinja, kupatilo, špajz. Stan ima dve klime i optički internet, a grejanje je centralno. Letos je okrečen, a kupatilo i kuhinja su potpuno renovirani. Poseduje nove mašine za sudove, za pranje i sušenje veša ( neupotrebljavana), novi bojler, tuš kabina, sanitarije, aspitaror, šporet, sve novo, moderno i lepo. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Nekretnina za svaku preporuku. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

129,800 €

Novi Sad, Telep, Dvosoban …

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Veternk

129,730 €

Veternik-Četvorosoban Dupleks 65 m2 u Mirnom kraju-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,996 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odlično Rasporeda, Porodičan stan- 54 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Prodaje se odličan trosoban stan u

138,380 €

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, b…

  • Soba: 2.5
  • 2,471 €/m2
  • 56 m2

Sremska Kamenica Institut

139,200 €

EXTRA STAN NOVA ZGRADA-50 M2 065/3858-888…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 50 m2