Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan 112 m2

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,237 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

362,560 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002673
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 362,560 €
  • Cena po m2 : 3237.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

Prodaje se četvorosoban stan na Telepu. Mirno okruženje, dobra povezanost gradskim saobraćajnicama sa centrom grada. U blizini se nalaze vrtići, škola, pijaca, domovi zdravlja, marketi, restorani.... Stan se nalazi na II spratu urbane vile sa tri stana. Stan sadrži: prostranu dnevnu sobu sa kuhinjskim delom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, garderober, veliku terasu. Stan poseduje dva parking mesta i 17 m2 suterenskog prostora. Na terasi je predviđena mogućnost dogradnje za koju postoji i idejno rešenje. Luksuzno opremljen stan, parketi velikih formata, REHAU spoljna stolarija, moderni veliki formati keramičkih pločica, Grohe sanitarije (nemački brend visokog kvaliteta), moderan dizajn koji zaokružuje kompletnu priču savremenog stanovanja. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Kontakt telefon: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

360,000 €

Odličan četvorosoban stan na Salajci ID#5646…

  • Soba: 4.0
  • 3,564 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Centar

357,000 €

Novi Sad-Stari grad-extra salonac 065/3858-888…

  • Soba: 3.5
  • 3,570 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Telep

362,560 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan 112 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 3,237 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Podbara

370,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 109 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

356,450 €

Petrovaradin, Stari Majur - Četvorosoban stan 121 m2 sa garažom …

  • Soba: 4.0
  • 2,946 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Telep

362,500 €

Postoje nekretnine koje kupujete – i postoje one koje menjaju način na koji živite. Ovaj penthouse na Telepu nije samo prostor, već ritam svakod…

  • Soba: 6.0
  • 1,751 €/m2
  • 207 m2