Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NA PRODAJU - Kuća u nizu – moderna, funkcionalna, potpuno nameštena! 73m2 + 33m2

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,700 €/m2
  • Površina: 106 m2
PRODAJA

180,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003382
  • Površina : 106 m2
  • Cena : 180,250 €
  • Cena po m2 : 1700.47 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 0/1

Prodaje se kuća u nizu na Petrovaradinu na dva nivoa, idealna za porodičan život. Ukupne površine 73 m², uz dodatnu terasu/dvorište od 33 m² koje pruža potpunu privatnost i komfor. Prvi nivo: Prostrana dnevna soba, kuhinja i trpezarija, ostava, toalet i velika terasa/ privatno dvorište (33 m²). Drugi nivo: Tri spavaće sobe, kupatilo, terasa. Posrednička naknada u iznosu od 3% je uključena u cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Novi Sad, Grbavica - Tolstojeva. EKSKLUZIVNA PRODAJA TROSOBNOG STANA NA TOP LOKACIJI! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 3/5 spratu, sa liftom.…

  • Soba: 3.0
  • 3,083 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Somborski bulevar

179,200 €

Četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla u …

  • Soba: 4.0
  • 2,327 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

180,250 €

 Telep, neposredna blizina Limana - Izvanredan funkcionalan troiposoban stan nadomak Limana i u blizini Dunava. …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,100 €

BULEVAR OSLOBOĐENJA - TROSOBAN STAN ID#9539…

  • Soba: 3.0
  • 2,501 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Telep

175,000 €

Na prodaju je predivan porodični trosoban stan površine 62 m² - Telep…

  • Soba: 3.0
  • 2,823 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2