Novi Sad - Liman 4

Liman IV, trosoban porodičan stan. 80m2.

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,266 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

181,280 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003600
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 181,280 €
  • Cena po m2 : 2266.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/6

Za renoviranje. Odličan stan na izvrsnoj lokaciji na Limanu, okružen obiljem zelenila, idealno za ljubitelje mirnijeg gradskog života. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovnih škola, vrtića, ambulante, prodavnica i gradskog prevoza (Linije: 4, 7 i 11). Odličan raspored prostorija – svetle i funkcionalne sobe, veliki dnevni boravak, kuhinja, trpezarija (mogućnost pregrađivanja u treću spavaću sobu), kupatilo, 2 terase (Mogućnost zatvaranja terasa), 2 ostave i dva hodnika. Stan je u izvornom stanju što je odlična prilika za kreiranja prostora po sopstvenim željama. Uknjižen bez tereta i može se kupiti putem stambenog kredita. Za sve informacije i zakazivanje termina gledanja stana pozovite 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

173,000 €

Prodaje se stan u centru grada za renoviranje – kod Banovine…

  • Soba: 4.0
  • 2,338 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA ID#11016…

  • Soba: 1.5
  • 5,108 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

188,000 €

DUPLEX-63M2-NOVA DETELINARA ID#11913…

  • Soba: 3.0
  • 2,984 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

182,000 €

Prodaja dvosobnog stana-Kosancic Ivana, 55m2 ID#12075…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Prodaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Top lokacija u gradu, odlično povezana saobraćajnicama i u blizini svih potrebn…

  • Soba: 1.5
  • 5,108 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Liman 3

185,000 €

Novi Sad, Liman 3, prodaje se komforan svetao dvoiposoban stan odličnog rasporeda. Stan se nalazi na II spratu, ima …

  • Soba: 3.0
  • 2,569 €/m2
  • 72 m2