Novi Sad - Klisa

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,245 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

98,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003563
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 98,800 €
  • Cena po m2 : 2245.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/4

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji. Veoma perspektivna lokacija koja se razvija. Na samo 3 km od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone sa jedne strane, a na drugoj strani samo 2 km do auto-puta. Lokacija u potpunosti infrastrukturno opremljena, poseduje sve za komforan porodični život. Na samo par minuta nalaze se vrtić, škola, Najlon pijaca, više supermarketa, pekara, apoteka, menjačnica... Stanovi su strukture od 30m2 do 70 m2 raspoređeni na 4 sprata, dok se u prizemlju nalaze lokali koji su predviđeni za mirne delatnosti koje neće ometati stanare. Za kupce prve nekrenitne moguć povrat PDV-a. Od opreme biće ugrađena šestokomorna PVC stolarija, tarkett parket, keramika i sanitarije prve klase... Dodatnu pogodnost koju stanari dobijaju su niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaćati po utrošku u toku grejne sezone. Postoji mogućnost kupovine parking mesta i garažnih parking mesta. Planirani završetak radova i useljenje za kraj 2026. godine Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

89,600 €

Na prodaju je odmah useljiv, lepo uređen jednosoban stan površine 29 m², smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak Železničke stanice. Nalazi se na …

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

108,000 €

Novi Sad, prodaje se odmah useljiv jednosoban stan od 34m2, novija zgrada, uknjižen. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u ceni stana ostaje kuhinja i …

  • Soba: 1.0
  • 3,176 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Podbara

89,600 €

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 32m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, izgrađene 2008. godine. Stan se sastoji od svetle dnevne…

  • Soba: 1.5
  • 2,800 €/m2
  • 32 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

98,400 €

Funkcionalan Dvosoban Stan – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,523 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2