Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - Komforan, delimično namešten stan - mirna lokacija + PARKING U CENI!

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,672 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

179,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003570
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 179,000 €
  • Cena po m2 : 2671.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/1

Novi Sad, Sajam - Odličan, komforan dvoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Blizina Sajma, Bulevara Evrope, više supermarketa, teretane, Medicinskog fakulteta, kao i kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Nalazi se u sklopu manje zgrade sa samo tri stambene jedinice, što kupcima garantuje mir i privatnost. Nalazi se na I spratu. Čine ga prostorije sledećeg rasporeda: prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom i uvučenom kuhinjom, dve spavaće sobe koje su odvojene sopstvenim hodnikom, kupatilo sa lećećom kadom, toalet i terasa. Prodaje se delimično opremljen. Ostaje kompletan ugradni nameštaj - kuhinja i plakari. Kao i nameštaj u dečijoj sobi. Dok je za ostali nameštaj moguć dogovor. Stan je renoviran i nije potrebno dodatno ulaganje i dodatno su rađeni spušteni plafoni sa dekorativnom rasvetom, promenjena su ulazna vrata. Zamenjena su ulazna vrata. Prodaje se sa parking mestom u dvorištu zgrade. Parking je uračunat u kupoprodajnu cenu. Niski troškovi mesečnih računa - grejanje na gas - plaća se samo u toku grejne sezone. Stan poseduje sopstveni gasni kotao, tako da u potpunosti kontrolišete svoje troškove grejanja i tople vode. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Okrenut na mirnu dvorišnu stranu što garantuje život bez saobraćajne buke. Uknjižen. Useljiv po dogovoru. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Novi Sad -Nova DetelinaraFenomenalan porodicni duplex u delu grada gde je sve na dohvat  ruke.Stan je paz…

  • Soba: 3.0
  • 2,318 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

169,500 €

Severni Telep-Useljiv Četvorosoban stan 68 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,493 €/m2
  • 68 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

179,220 €

Prodaje se stan/tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje stran…

  • Soba: 4.0
  • 1,691 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Savršeno opremljen trosoban stan na Novoj Detelinari. Nalazi se na odličnoj lokaciji, gde su u blizini svi sadržaji za život. Stan je veoma komfor…

  • Soba: 2.5
  • 2,960 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

174,100 €

Novi Sad, Podbara - Nov trosoban stan, 64 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

169,440 €

Prodaja dvoiposobnog stana- Sajam ID#9058…

  • Soba: 2.5
  • 3,605 €/m2
  • 47 m2