Novi Sad - Klisa

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,212 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

97,315 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003584
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 97,315 €
  • Cena po m2 : 2211.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/4

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji. Veoma perspektivna lokacija koja se razvija. Na samo 3 km od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone sa jedne strane, a na drugoj strani samo 2 km do auto-puta. Lokacija u potpunosti infrastrukturno opremljena, poseduje sve za komforan porodični život. Na samo par minuta nalaze se vrtić, škola, Najlon pijaca, više supermarketa, pekara, apoteka, menjačnica... Stanovi su strukture od 30m2 do 82 m2 raspoređeni na 4 sprata, dok se u prizemlju nalaze lokali koji su predviđeni za mirne delatnosti koje neće ometati stanare. Za kupce prve nekrenitne moguć povrat PDV-a. Od opreme biće ugrađena šestokomorna PVC stolarija, tarkett parket, keramika i sanitarije prve klase... Dodatnu pogodnost koju stanari dobijaju su niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaćati po utrošku u toku grejne sezone. Postoji mogućnost kupovine parking mesta i garažnih parking mesta. Planirani završetak radova i useljenje za kraj 2026. godine Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

97,850 €

Na prodaju – moderno projektovan dvosoban stan na Adicama, 42 m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,330 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Veternk

92,200 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Futog

99,800 €

Futog-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

88,600 €

NOVI SAD.BULEVAR.GARSONJERA (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,055 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

103,667 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,728 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2