Novi Sad - Klisa

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,039 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

167,170 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003588
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 167,170 €
  • Cena po m2 : 2038.66 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/4

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji. Veoma perspektivna lokacija koja se razvija. Na samo 3 km od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone sa jedne strane, a na drugoj strani samo 2 km do auto-puta. Lokacija u potpunosti infrastrukturno opremljena, poseduje sve za komforan porodični život. Na samo par minuta nalaze se vrtić, škola, Najlon pijaca, više supermarketa, pekara, apoteka, menjačnica... Stanovi su strukture od 30m2 do 82 m2 raspoređeni na 4 sprata, dok se u prizemlju nalaze lokali koji su predviđeni za mirne delatnosti koje neće ometati stanare. Za kupce prve nekrenitne moguć povrat PDV-a. Od opreme biće ugrađena šestokomorna PVC stolarija, tarkett parket, keramika i sanitarije prve klase... Dodatnu pogodnost koju stanari dobijaju su niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaćati po utrošku u toku grejne sezone. Postoji mogućnost kupovine parking mesta i garažnih parking mesta. Planirani završetak radova i useljenje za kraj 2026. godine Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

160,600 €

Uknjiženo*TROSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU ID#1107…

  • Soba: 3.0
  • 2,200 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

168,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,508 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Liman 4

170,000 €

Novi Sad, Liman 5. GALENS - LIMAN 5 - NOV DVOSOBAN STAN, USELJIVO! Stan je pozicioniran na 6/8 spratu sa liftom, ima pogled na Frušku Goru (jug). Pov…

  • Soba: 2.0
  • 3,208 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Klisa

167,170 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.5
  • 2,039 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Centar

169,950 €

Dvosoban salonski stan u pešačkoj zoni, uknjižen, 51m2 ID#9338…

  • Soba: 2.0
  • 3,332 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

169,950 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2