Novi Sad - Klisa

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,527 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

73,280 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003589
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 73,280 €
  • Cena po m2 : 2526.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/4

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji. Veoma perspektivna lokacija koja se razvija. Na samo 3 km od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone sa jedne strane, a na drugoj strani samo 2 km do auto-puta. Lokacija u potpunosti infrastrukturno opremljena, poseduje sve za komforan porodični život. Na samo par minuta nalaze se vrtić, škola, Najlon pijaca, više supermarketa, pekara, apoteka, menjačnica... Stanovi su strukture od 30m2 do 82 m2 raspoređeni na 4 sprata, dok se u prizemlju nalaze lokali koji su predviđeni za mirne delatnosti koje neće ometati stanare. Za kupce prve nekrenitne moguć povrat PDV-a. Od opreme biće ugrađena šestokomorna PVC stolarija, tarkett parket, keramika i sanitarije prve klase... Dodatnu pogodnost koju stanari dobijaju su niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaćati po utrošku u toku grejne sezone. Postoji mogućnost kupovine parking mesta i garažnih parking mesta. Planirani završetak radova i useljenje za kraj 2026. godine Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Bačka Palanka Bačka Palanka

68,750 €

Bačka Palanka-centar-novogradnja-odličan stan u strogom centru,kompletno namešten sa pripadajućim stvarima.Mogućnos…

  • Soba: 2.0
  • 1,165 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Veternk

76,810 €

Veternik-Jednoiposoban stan 40 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,920 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Veternk

64,900 €

Novi Sad, Veternik, na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za komforan i udoban život, prodaje se man…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

78,300 €

Petrovaradin - jednosoban stan 31m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 1.0
  • 2,526 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

71,640 €

Petrovaradin, Garsonjera 29m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,470 €/m2
  • 29 m2