Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar - Dvosoban, kompletno namešten stan - strogi centar

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,257 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

221,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003373
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 221,450 €
  • Cena po m2 : 3256.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/4

Novi Sad, strogi centar grada. Kompletno namešten dvosoban stan od 68 m2 + 19 m2 terase. Odlična lokacija - blizina Dunavskog parka, pešačke zone, keja, Riblje pijace, mnogo restorana, banaka, marketa... I ostalog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Prodaje se kompletno namešten. Sav inventar je uključen u cenu. Dvostrano orijentisan. Dnevni boravak orijentisan na ulicu, dok je spavaća soba orijentisana na dvorišnu stranu. Lokacija bez puno saobraćajne buke. Raspored prostorija: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, spavaća soba sa uvučenim mestom predviđenim za odlaganje, kupatilo, ostava, ulazni hodnik i 3 terase ukupne površine 19 m2 (od kojih je jedna natkrivena). Terase ne ulaze u oglašenu kvadraturu stana. Stan je većinski na jednoj etaži, dok je sam ulazni hodnik na nivou ispod - odliičan raspored da u stan ne unosite prašinu spolja i sačuvate čistoću stana. Uknjižen. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

223,100 €

Salajka-Fantastičan Troiposoban Dupleks 83 m2 u Izgradnji sa Parking Mestom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 2,688 €/m2
  • 83 m2

Petrovaradin, Trandžament. POGLED

227,000 €

Petrovaradin, Trandžament. POGLED NA DUNAV I NOVI SAD - PORODIČAN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I PARKING MESTOM! Stan je površine 78m2, u osnovi troip…

  • Soba: 3.5
  • 2,910 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Socijalno

219,500 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,540 €/m2
  • 62 m2

Prelepo renoviran dvosoban na keju

226,500 €

Prelepo renoviran dvosoban na keju - pogled na Dunav…

  • Soba: 2.0
  • 3,539 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Socijalno

216,000 €

• Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Sajmište

214,900 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,904 €/m2
  • 74 m2