Novi Sad - Adice

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan - u prirodi 42 m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,295 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

80,340 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003288
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 80,340 €
  • Cena po m2 : 2295.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan knjižnih 35, a stvarnih 42 m2. Završetak i useljenje planirani za kraj januara 2026. godine. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

72,000 €

Renovirana garsonjera na Novom Naselju …

  • Soba: 1.0
  • 3,130 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

78,700 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,915 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Podbara

86,800 €

NOVI SAD.PODBARA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,100 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Novo Naselje

73,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJKE.JENOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 2,371 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

87,550 €

Prodaje se nov stan na Adicama – uknjiženo, useljivo odmah, parking uključen!…

  • Soba: 2.0
  • 3,019 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2